You are currently viewing 9 CZERWCA 2024 – X NIEDZIELA ZWYKŁA

9 CZERWCA 2024 – X NIEDZIELA ZWYKŁA

DZIESIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                              9 czerwca 2024

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie. Sprawujemy je o godz. 7.00 i 18.00.

 

  1. W środę Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia o godz. 17.30. Zapraszamy.

 

  1. W czwartek i piątek adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00.

 

  1. W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy.

 

  1. 15 czerwca w Sandomierzu odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Rodzin połączone z jubileuszem 25-lecia wizyty Ojca Świętego na Ziemi Sandomierskiej. Początek o godz. 11 na placu papieskim w Sandomierzu. Następnie przemarsz na plac przy Szkołach Katolickich, gdzie o godz.12.00 zostanie odprawiona Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Ordynariusza Krzysztofa Nitkiewicza.

 

  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i indywidualne.

 

  1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z Kolonii Wysoki Małe: Anna Nowak, Danuta Sikora, Jadwiga Grzesik, Bożena Sikora, Anna Banasik, Agata Urbańska, Maria Tokarska, Wioletta Kurgan, Ewa Pietras i Marian Sikora. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy sobotnim nowożeńcom.

 

  1. W zakrystii jest do nabycia dwumiesięcznik: „Misyjne Drogi”. Czasopismo jest wydawane od ponad 40 lat, które co dwa miesiące przygląda się misjom i misjonarzom na całym świecie. Cena 7 zł.

 

  1. Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy wyrazy życzliwości i serdeczności.

 

 Leszek Biłas, proboszcz