You are currently viewing 14 STYCZNIA 2024 – II NIEDZIELA ZWYKŁA

14 STYCZNIA 2024 – II NIEDZIELA ZWYKŁA

DRUGA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                14 stycznia 2024

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Ewangelia dzisiejsza ukazuje nam Jezusa powołującego pierwszych uczniów, którzy uwierzyli słowu Świętego Jana Chrzciciela i chcieli bliżej Go poznać. Niech i w nas nie gaśnie chęć poznawania i zbliżania się do Jezusa: może warto zaangażować się w działalność grup i stowarzyszeń w naszej parafii, aby to pragnienie realizować…
  1. Dzisiaj o godz. 17.30 w GOK w Bogorii odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu artystów z terenu naszego miasta i gminy. Zapraszamy.
  1. W środę o godz. 16.30 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia.
  1. Od czwartku, 18 stycznia, do czwartku, 25 stycznia, trwać będzie Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  1. Trwają kolędowe odwiedziny rodzin naszej parafii. W tym tygodniu od godz. 15.00 przybędziemy z modlitwą i błogosławieństwem do mieszkańców: poniedziałek – ul. Opatowska, Sportowa i Sandomierska; wtorek – ul. Jędrusiów, Staszowska, Polna i Wilsona; środa – Tylna, Ogrodowa i Spacerowa; czwartek – Rynek i Mała Wieś; piątek – Kolonia Bogoria. Prosimy też o zgłoszenie się tych osób, których nie zastaliśmy w domach, oraz wszystkich, którzy życzą sobie odwiedzin kapłana. Wizyta duszpasterska w tych rodzinach odbędzie się w sobotę od godz. 9.00.
  1. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafianom z Łazisk: Ewa Zielińska, Edyta Podyma, Urszula i Włodzimierz Gałęza, Bożena i Robert Szemraj, Zbigniew Dyrduł. W tym tygodniu troskę o kościół powierzamy parafianom z Rosołówki.
  1. Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy dla solenizantów i jubilatów tygodnia

 

Leszek Biłas, proboszcz